Як доглядати за жирним волоссям?

Як доглядати за жирним волоссям?

Такі проблеми, як Пушай, сухі і неслухняні пасма, не знайомі власницям жирного типу волосся. Але і більш щасливими їх від цього не назвеш. Жирне волосся здатні принести не менше проблем і розладів їх власницям, ніж сухі. Вони не тримають обсяг, швидко брудняться і виглядають неохайно. Але і миритися з цим не обов’язково. Головне — знати кілька правил догляду за жирними локонами, щоб не стикатися з такою неприємними проблемами.
Зазвичай перше, що спадає на думку для боротьби з надмірною жирністю волосся, — це часте миття. Ось це і є першою і головною помилкою. Часте миття голови стимулює і без того занадто активні сальні залози, що призводить до ще більшого виділення шкірного сала. Адже жирне волосся — це, по суті, жирна шкіра, як і на обличчі.
Для того щоб прийшла в норму робота сальних залоз шкіри голови, мити шевелюру треба через один або два дні. Краще відмовитися від хімічних засобів і зробити натуральний шампунь своїми руками, спеціально для жирного волосся. Намалювати локони шампунем потрібно мінімум два рази. Щоб зачіска не виглядала надто неохайною, слід використовувати спеціальні кондиціонери і бальзами. Гарячою водою жирне волосся мити не можна. Обполіскувати і зовсім потрібно прохолодною водою, щоб заспокоїти сальні залози і нормалізувати виділення себума.
Бальзами і кондиціонери слід застосовувати з обережністю. Їх небажано наносити на коріння, оскільки вони створюють своєрідну плівку на шкірі, що, в свою чергу, перешкоджає нормальній роботі залоз. Приблизно один раз на місяць потрібно використовувати шампуні для глибокого очищення.
Засобами для укладання слід користуватися якомога рідше. В крайньому випадку, це повинні бути спеціальні засоби для додання обсягу зачісці.
Також ворогами жирного волосся є прасування, плойки і фени. Їх використання додатково ускладнює волосся. При необхідності використання цих приладів варто уникати їх застосування в прикореневій зоні. Також не слід повністю висушувати волосся за допомогою фена — вони будуть гірше тримати обсяг. Для довгого збереження чистоти волосся не варто зловживати расцеской, застосовуйте її 1-2 рази на день.
Простіше власницям кучерявих пасом. Такі локони менше стикаються один з одним і, відповідно, повільніше брудняться. Власницям прямого жирного волосся для полегшення страждань і рішення проблем можна звернутися в салон, щоб зробити хімічну завивку: дана процедура не тільки надає обсяг, але і підсушить шевелюру, ніж прибере більшість проблем жирного типу.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!