Різновиди масажу для тіла

Різновиди масажу для тіла

Масаж, як лікувальна процедура, виникла ще в стародавньому світі. Чудодійні властивості масажу були помічені на самому ранньому становленні медицини. Зараз масаж не втратив жодне своє властивість, навіть придбав нові. Крім того, що масаж добре впливає на здоров’я і упорядковує душевний стан, це також дуже приємна процедура, яка дає можливість розслабитися і відпочити від щоденної рутини.
Перед тим, як зважитися на запис, слід вивчити, які види масажу існують. Але не забудьте порадитися і з масажистом, який підбере відповідний комплекс.
1. Гігієнічний масаж. Застосовується для профілактики захворювань або для косметологічних цілей. Він може бути, як загальний, так і локальний. Такий вид масажу можна здійснювати не тільки в масажних кабінетах, а й в лазнях, саунах, басейнах. Такий масаж не тільки призведе тіло в тонус, а й добре розслабить. Іноді використовується в домашніх умовах для нього використовують масажери для ніг.
2. Лікувальний масаж. Такий вид масажу вимагає спеціального призначення лікаря. В іншому випадку, він може навіть зашкодити. Лікувальний масаж застосовується саме для лікування. Це можуть бути різні м’язові захворювання, травми. Як і гігієнічний він може охоплювати все тіло або окремі зони. Все залежить від показань лікаря. Такий масаж має ряд протипоказань, обов’язково врахуйте їх, якщо хочете вилікуватися, а не отримати нові травми від масажу.
3. Реабілітаційний масаж. Такий вид масажу застосовується при тривалому лікуванні. Найчастіше його призначають після різних операцій. Реабілітаційний масах здійснюється в комплексі з іншими процедурами. Якщо вам призначили лікування, то обов’язково відвідуйте всі процедури. Під час реабілітаційного періоду, результат буде тільки після всього комплексу процедур, а не від однієї. Найчастіше, на перших етапах лікування, масаж поєднують з холодом. А через два тижні — з теплими процедурами.
4. Самомасаж. Такий вид масажу використовується, як догляд за тілом. Рекомендується постійно масажувати своє тіло, якщо немає можливості щодня відвідувати масажиста. Застосовувати такий вид масажу можна в лазнях і саунах, вечірніх ваннах. Для кращого результат можна користуватися різними масажерами, які продаються в спеціальних магазинах.
5. Апаратний масаж. Масаж, які відтворюється завдяки різним апаратам. До такого виду масажу можна віднести різні душі з масажними насадками, масажні крісла і навіть джакузі.
сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!