Небезпечний ботокс та інші помилки про ін'єкції краси

Небезпечний ботокс та інші помилки про ін’єкції краси

Про уколах краси чули багато представниць слабкої статі, але не всі знають правду про ці ін’єкційних процедурах. Занадто багато чуток і легенд їх оточує. Спробуємо розібратися з головними міфами про ін’єкційної контурної пластики обличчя.

Найпоширеніша омана стосується того, що уколи — це ботокс. Відомо, що ботулотоксин часто використовується для косметологічних процедур. Але різні клініки роблять уколи з застосуванням інших ефективних наповнювачів — гіалуронової кислоти, колагену, диспорта, спеціальних гелів. Залежно від інгредієнтів ін’єкції дають різний ефект. Наприклад, гіалуронова кислота відмінно розгладжує носогубні складки.Другий міф про те, що заповнення зморшок приводить до перекручувань і порушення міміки обличчя. Але відсутність дрібних складочок навколо контуру губ не робить їх менш виразними. Тому вираження емоцій ін’єкції точно не завадять. Ще одна помилка полягає в тому, що ботокс вважають вкрай небезпечним для здоров’я. Ботулотоксин — це сильна отрута, але ніякого негативного впливу на шкіру він не робить. При попаданні в м’яз ця речовина викликає її розслаблення за рахунок блокування передачі нервових імпульсів. Але негативний вплив на шкіру є звичайною вигадкою прихильників інших косметологічних процедур.

Сучасні уколи краси можуть викликати залежність. Це міф, адже всілякі способи омолодження жінки використовують для досягнення бажаного результату — красивої і підтягнутою шкіри. Тому залежність можна назвати психічної, а не фізичної. Дія «чарівних» ін’єкцій закінчується максимум через дванадцять місяців, але клієнткам косметологічних центрів як і раніше хочеться виглядати молодо і свіжо. Так що вони йдуть на нові процедури.

Деякі зрілі леді вважають, що тільки в 40-45 років можна робити ін’єкції краси, але це помилка. Мімічні зморшки поступово з’являються вже після тридцяти років. Це означає, що робити перші омолоджуючі уколи можна і в цьому віці.

Будь-які косметологічні ін’єкції — це болюча процедура. Ще один міф, який вимагає розвінчання. Навіть якщо обколоти все обличчя, клієнтка практичні нічого не відчує, крім легкого поколювання. Тому жінки часто вирішуються на уколи ботокса і інших компонентів.

Сучасні косметологи рекомендують погоджуватися на ін’єкційні процедури тільки за умови застосування натуральних наповнювачів. Всілякі синтетичні гелі погано виводяться з організму.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!