Що не можна під час місячних

Є речі, яких нам, як би ми до нм не ставилися, на жаль, не уникнути. Так, наприклад, жінки змушені щомісяця на кілька днів відмовлятися від звичного способу життя. Мова йде про менструації, яка, так чи інакше, впливає на все, що відбувається з жінкою. Досить часто навіть у вже дорослих жінок виникає питання: що не можна під час місячних?

1. Приймати будь медикаментозні препарати, які мають у своєму складі аспірин. Це пов’язано з його здатністю розріджувати кров, тому його вживання може призвести до значної крововтрати.2. Жити статевим життям без презерватива. І це не гігієнічна міра! Справа в тому, що при місячних статеві органи жінки більш уразливі, тому не варто ризикувати — отримати інфекцію досить легко, а от боротися з нею буде потім тривалим процесом.

3. Завагітніти. В принципі, деякі жінки стверджують, що завагітніли саме на 3-4-5 день циклу, однак з чисто медичної точки зору це абсолютно неможливо. Хоча, як відомо, в будь-якому правилі бувають виключення.

4. Піддаватися оперативному втручанню. До недавніх пір це вважалося чимось схожі марновірства, однак в наукових колах цей факт має докази: згортуваність крові у жінок під час менструації набагато нижче, а це може викликати дуже сильні кровотечі. Жоден компетентний хірург не візьметься робити операцію жінці під час менструації, хіба що інакше буде пряма загроза для її життя.

5. Приймати гарячу ванну. Навіть якщо опустити сам факт негігієнічно ванни при виділеннях, варто пам’ятати про те, що під час менструації шийка матки відкрита сильніше звичайного, а це сприяє проникненню різних бактерій.

6. Фізичні навантаження. На жаль, багато жінок забувають, що не можна під час місячних піддавати і без того ослаблений організм додатковим стресам. А адже активні заняття спортом, пробіжки по ранках та й просто похід по магазинах з важкими сумками можуть спровокувати сильні кровотечі, особливо у перші два дні циклу.

Це що стосується медичних, фактологічно обгрунтованих заборон. Але крім них існують і інші, наприклад, православний заборона жінкам під час менструації входити в церкву. Однак якщо дотримання цього і подібних заборон — особиста справа кожного, то до вищевикладеним радам краще все ж прислухатися і не ризикувати своїм здоров’ям.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!