Фактори що впливають на прихід місячних

Фактори що впливають на прихід місячних
Фактори що впливають на прихід місячних

Впливають фактори:

- Навколишнє температура

- Стиль життя

- Склад і кількість їжі

- Навколишні вплив

Кожному відомо про менструальний цикл, що це повторне дія, яка проходить кожен новий місяць, і призводить до різних типів функціонування жіночих статевих органів.Крім статевих органів, зміни настають і безпосередньо в тілі жінки, наприклад як в молочних залозах, різних видах тканин і навіть в хімічному складі кісток. Ці всі глобальні зміни, дають знак про наближення місячних у жінок.

У молодих дівчат не відразу стандартний місячних цикл починає своє життя, на становлення нормальної циклічності може знадобитися навіть термін величиною в цілий рік. Класичний варіант тривалості циклу складає приблизно 28 днів.

Звичайний менструальний цикл настає до 10 — 15 років юної жінки, після цього приходу вважається, що тіло перейшло до фази, коли воно може виконувати повноцінне зачаття. Ця система працює кожен місяць аж до 46 -52 років, але це середня цифра! (Є випадки і більш пізнього припинення місячних.) Потім настає зниження тривалості за часом місячних, і виділяється при цьому крові. В кінцевому підсумку менструація повністю припиняється, і наукова назва це має клімакс.

У стартові 5 днів менструального циклу падає кількість прогестерону в тілі, це і викликає кров’яні виділення, а на противагу починає зашкалювати естроген.

Функції естрогену:

1). Збільшують кровоток в матці жінки

2). Впливає на зростання ендометрія

3). Приводить в дії сексуальний апетит жінки

4). Покращує процес проходу сперматозоїдів

На 6 день, і по 14 настає фаза припинення місячних, при цьому з 8 по 13 дні приходить найкращий момент для зачаття, а от починаючи з 14 дня, настає овуляція.

З приходом відрізка циклу, який йде з 14 по 24 дні, склад естрогену в організмі падає, і натомість збільшується кількість прогестерону.

У період від 25 по 29 число, потихеньку падає рівень прогестерону, і внаслідок цього жінка починає відчувати ознаки прийдешніх місячних днів.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!