Які ознаки з’являються при настанні вагітності

Які ознаки з'являються при настанні вагітності
Які ознаки з'являються при настанні вагітності

Питання вагітності дуже серйозний і чим раніше стане відомо про зачаття, тим більше детально зможуть супроводжувати вагітність поради лікаря і показувати результати розвитку на УЗД.

Самим основним ознакою вагітності у всі часи вважалося затримка місячних. Але в наш час багатьом жінкам відомо, що місячні можуть йти як звичайно ще протягом першого триместру. Тому тут знадобляться додаткові способи виявлення. Наприклад, звернення до лікаря або тест на вагітність. Адже часто буває так, що майбутні мами не знають про зачаття до четвертого місяця.А які ж зміни відбуваються в організмі жінки при настанні вагітності?
Нудота вранці і напруга молочних залоз. Зверніть увагу на ці ознаки. Це все також часто супроводжується нічим не обгрунтованою втомою. Часто хочеться, є, а запахи стають в разів десять сильніше, і, тепер, вони вже не пахнуть, а смердять.
Ще однією ознакою є часте відвідування туалету, особливо вночі. Можуть виявлятися хронічні захворювання, тільки в ще більш складній формі і від цього нікуди не дітися. І таблетками в такий період лікується не можна. Але бувають і такі рідкісні випадки, коли всі ці прояви не дають про себе знати і менструація регулярна, ось тільки через 3-4 місяці починаються затримки.

Точний результат вперше 3-4 тижні Вам не дасть не один фахівець. Але в цей час можна скористатися тестом на вагітність, адже він визначає зачаття по прояву певного специфічного гормону (хоріонічного гонадотропіну — ХГ), який виділяється з сечею. Тести — досить надійний метод виявлення вагітності і дуже простий. Робиться на ранковій сечі.

Перевіркою може служити також щоденне вимірювання температури в прямій кишці. Ця процедура проводиться близько десяти днів, і, якщо весь цей час температура перевищує показник 37, це говорить про те, вагітність наступила. Вимірювання температури проводиться з ранку, поки ще не встигли встати з ліжка.

Якщо ж вагітність бажана, то просто потерпите місяць або трохи більше і сходіть до лікаря, тоді то точно все буде зрозуміло.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!