Молочниця. Це небезпечно чи ні?!

Молочниця. Це небезпечно чи ні?!
Молочниця. Це небезпечно чи ні?!

Більшість жінок не з чуток знають симптоми вагінального кандидозу: сильне печіння, свербіж, творожистие виділення, подразнення слизової і, як наслідок, біль при сечовипусканні і статевому акті.Розглянемо детальніше етіологію. Не дивлячись на те, що молочниця може передаватися і статевого партнера, вона не є венеричною хворобою, і взагалі найчастіше не пов’язана з сексуальними контактами. Збудником є ​​грибок Candida albicans, який є у складі звичайної мікрофлори слизових оболонок більшості людей. Як тільки слабшає захист організму або порушується баланс природного мікробної флори, кандиди починають збільшувати свою популяцію в геометричній прогресії, і виникає захворювання. Це може статися, наприклад, в результаті дисбактеріозу після проходження курсу антибіотиків.

Таким чином, сама по собі молочниця не несе небезпеки в більшості випадків, однак вона може сигналізувати про більш серйозних захворюваннях або гормональних порушеннях. Саме через зміни гормонального фону молочниця часто супроводжує вагітність. Аж до самих пізніх строків плід надійно захищений плацентою, проте під час природних пологів може статися зараження. Також збільшується ймовірність розривів при пологах, внаслідок запалення стінок піхви.
Однак, головна небезпека молочниці — велика ймовірність переходу в хронічну і запущену форму. В цьому випадку від неї дуже складно позбутися, і є ризик виникнення уражень інших слизових, в першу чергу кишечника. Наявність постійного запалення травмує слизову і викликає її зміни. Продукти життєдіяльності грибків всмоктуються в кров і викликають інтоксикацію. Крім того, до кандидам можуть приєднатися інші патогенні грибки і бактерії, викликаючи запальні процеси в прилеглих органах.

Тому не можна ні в якому разі допускати довільне перебіг захворювання і переходу в хронічний стан. При перших же підозрах на молочницю слід проконсультуватися з лікарем, пройти обстеження, з’ясувати першопричину і приступити до лікування.


сподобалося?

Отправить ответ

Оставьте первый комментарий!