Чи можна займатися сексом під час місячних?

Чи можна займатися сексом під час місячних?
Чи можна займатися сексом під час місячних?

Дуже багатьох дівчат, а також хлопців, хвилює одне дуже важливе питання: чи можна займатися сексом під час місячних. Постараюсь виявити всі основні особливості, а також як позитивні, так і негативні сторони цього питання.

Отже, почнемо. Розглянемо цей процес з усіх боків.Під час місячних шийка матки трохи прочинені, що дозволяє отримати ряд інфекційних захворювань. Так що якщо партнер у Вас не один, якщо всі гігієнічні норми не дотримані і якщо є підозри на будь-які дрібні інфекційні захворювання з його боку, то краще утриматися. У разі постійного партнера, при дотриманні всіх гігієнічних норм, секс можливий, але також не рекомендується. Якщо Ви все ж вирішили зайнятися любов’ю, то скористайтеся презервативом!

Потрібно розглянути естетичний питання. Якщо обох партнерів нічого не бентежить, то можливість зайнятися любов’ю допустима! Але використовуйте рушник або темне білизна, а також гігієнічні серветки.

Пам’ятайте, що ризик завагітніти під час місячних все одно є, так що використовуйте засоби контрацепції.

Також є невеликі плюси заняття любов’ю під час місячних: якщо Ви відчуваєте оргазм, то це дещо може знизити менструальну біль. Можуть не турбуватися посилені ласки, так як піхву вже трохи зволожене. Обидва партнери, особливо жінки, відчувають сильний потяг в ці дні. Також дівчата можуть більше розслабитися, тому що якнайменше боятися заберемененеть. Ризик є, але менше. Ну і такий секс звичайно в дивину, адже він багато де під забороною, а це вносить певний дух екстремальності.

Важливо пам’ятати, що в будь-якому випадку, краще всього проконсультуватися з цього питання з професіоналом, адже завжди є ймовірність наявності деяких дисфункцій в організмах партнерів, що може привести до небажаних наслідків.

1


сподобалося?

Отправить ответ

1 Комментарий на "Чи можна займатися сексом під час місячних?"